Paieška
Pasirinkite:


Greita paieška
Gamintojai
Meniu
Reklama
Forzza naujas

Esate čia: / Dažniausiai užduodami klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

 
1. Kaip rasti reikiamą prekę? 
a) eikite į dominančių prekių kategoriją ir rinkitės prekes. Padangų ir ratlankių kategorijose veikia filtrai, kuriais galite pasirinkti norimus dydžius.
b) pasinaudokite pradiniame puslapyje esančia ratlankių ir padangų paieška pagal automobilį. Tereikia pasirinkti automobilio markę, modelį ir norimą ratų dydį.
 
2. Kas įeina į ratlankio kainą?
Mes parduodame ratlankius pilnai sukomplektuotus konkrečiam automobiliui. Į kainą įeina ratlankis, centravimo žiedai(jei reikalingi), ratlankio dangtelis, logotipas, varžtai arba veržlės, ventiliai.
 
3. Kaip veikia greita paieška?
a) galite pasinaudoti greita paieška, norėdami surasti prekę pagal jos pavadinimą. 
b) galite naudoti greitą paiešką ratlankių ir padangų paieškai įvesdami kodą tokiu principu:
"v1519565", kur v,z,r reiškia vasarinę, žieminę padangą, toliau 15 yra norimas diametras, ir 19565 yra padangos plotis ir aukštis;
"r15512", kur r reiškia ratlankį, 15 - ratlankio diametrą, 5 - ratlankio skylių skaičių, 12 - atstumą tarp skylių, pašalinus iš priekio 1, (pvz. jei atstumas tarp skylių yra 114,3mm, tai vietoj 114 reiktų rašyti 14).
 
4. Kaip išsaugoti patikusias prekes?
Prisiregistruokite ir galėsite talpinti patikusias prekes 5 atmintinę, kur jos bus saugomos iki pašalinsite jas patys. Atmininę rasite viršutiniame dešiniame kampe.
 
5. Kaip patalpinti prekę į pirkinių krepšelį?
Išsirinkę patikusią prekę, įrašykite į dešinėje esantį laukelį norimą kiekį ir spauskite krepšelio įkoną, arba "Enter". Prekės bus patalpintos į jūsų krepšelį, o jūs galėsite naršyti toliau. Grįžti į krepšelį galėsite bet kuriuo metu, paspaudę viršuje dešinėje esantį krepšelio pavadinimą.
 
6. Ar galiu keisti prekes krepšelyje?
Galite keisti prekes, jų kiekius, pristatymo būdus savo duomenis iki užsakymo patvirtinimo paspaudimo. Taip pat galite panaikinti prekes arba visą užsakymą. Tik paspaudus mygtuką "Patvirtinti užsakymą", jūsų užsakymas bus užfiksuotas.
 
7. Kaip pirkti išsirinktas prekes?
Tereikia praeiti 4 žingsnius, kurių metų jums dar kartą bus parodyta visa suvesta informacija ir pirkimas bus atiktas.
Eikite į krepšelį, kuriame turite išsirinkę prekes, dar kartą patikrinkite ar pakoreguokite kiekius, kainas, pristatymo kainas ir būdą, mokėjimo sąlygas ir patvirtinkite užsakymą. Tuojau pat gausite el.paštu patvirtinimą su visa informacija apie nupirktas prekes ir mokėjimo instrukcijas.
Pirkdami ratlankius, į komentaro laukelį būtinai įrašykite automobilio markę ir modelį, kadangi pagal tai parinksime komplektuojančias dalis.  
 
8. Kaip sumokėti už norimas pirkti prekes?
Galite mokėti pervedimu į mūsų banko sąskaitą, arba grynais, atsiimdami prekę. Mokėjimo būdą pasirinkite prieš patvirtindami užsakymą. Mokėdami banko pervedimu būtinai nurodykite užsakymo numerį. 
 
9. Kada ir kaip prekės bus pristatytos?
Prekės pristatomos kitą darbo dieną po apmokėjimo gavimo. Jei pasirinkote mokėjimą atsiimant prekes, prekės pristatomos kitą darbo dieną po užsakymo gavimo. Jei pageidaujate prekes gauti ne darbo metu, įrašykite pageidavimą komentarų lauke tvirtindami užsakymą. 
 
10. Kiek kainuoja pristatymas?
Standartinio komplekto pristatymas kainuoja 5 €. Pristatymas į Neringą papildomai kainuoja 30 €. Perkant didesnį prekių kiekį, pristatymo kaina paskaičiuojama priklausomai nuo kiekio ir visada yra parodoma prieš patvirtinant užsakymą.