Paieška
Pasirinkite:


Greita paieška
Gamintojai
Meniu
Reklama
Forzza naujas

Apie mus

UAB „AUTOPADANGA“ veiklą vykdyti pradėjo 2002 metais.

Jau po metų buvo įkurtas prekybos tinklas „4ratis“. Veiklos pradžioje naujomis padangomis ir ratlankiais buvo prekiaujama tik Lietuvoje, tačiau prekyba greitai išsiplėtė ir už šalies ribų. Šiandien sėkmingai dirbame kaip lengvojo lydinio ratlankių didmeninė įmonė, parduodanti ratlankius per savo partnerius visoje Europoje. Įmonė savo klientams siūlo prekiniu ženklu „Forzza Wheels“ pažymėtus ratlankius. Visą „Forzza Wheels“ kolekcija ir kitą informaciją, galite rasti internetiniame puslapyje http://forzzawheels.com/ 
 
UAB „AUTOPADANGA“ pristato platų naujausių modelių ratlankių asortimentą bei papildomas ratlankių detales – ratlankių varžtus, platintojus, centravimo žiedelius ir kt. Įmonė yra oficiali italų varžtų gamintojų „Bimecc“ produkcijos importuotoja Lietuvoje, turinti visą asortimentą savo sandėliuose. Todėl galime pasiūlyti geriausias didmenines kainas.
 
Pagrindinis įmonės tikslas yra suteikti galimybę visiems partneriams įsigyti kokybiškas prekes realiu laiku, operatyviai ir konkurencingomis kainomis.
 
Savo klientams visada galime pasiūlyti kokybės reikalavimus atitinkančias prekes už geriausią kainą, kurią įmonės prekybinės pajėgos jau išsikovojo daug metų dirbdamos didmeninėje srityje. Kiekvienais metais plečiame prekių asortimentą, atsižvelgdami į klientų poreikius ir naujausias ratlankių mados tendencijas. Ilgalaikiai bendradarbiavimo kontaktai su tais pačiais tiekėjais leidžia mums palaikyti aukščiausią ratlankių kokybės lygį, o užsakymo mąstai – išsiderėti priimtiniausias kainas.
 
Visada siekiame sklandžiai bendradarbiauti su bendrovėmis iš įvairių šalių, kurioms garantuojame suteikti aukščiausio lygio konsultacijas ir pristatyti kokybiškas prekes. Mes ir toliau liekame atviri visiems pasiūlymams, taip pat bendradarbiavimui su firmomis iš įvairių šalių ir miestų.