Paieška
Pasirinkite:


Greita paieška
Gamintojai
Meniu
Reklama
Forzza naujas

Informacija

Svarbi informacija klientams

Pardavėjo tapatybė ir adresas
Jūs sudarote pirkimo-pardavimo sutartį su UAB Autopadanga, atstovaujančia prekybos tinklą 4ratis . Daugiau informacijos apie pardavėją rasite skyrelyje Apie mus.
 
Sutarties sudarymas:
Paspaudę mygtuką "Patvirtinti Užsakymą "", Jūs patvirtinate prekių krepšelyje esančių prekių užsakymą. Iškart po užsakymo išsiuntimo Jūs gausite ir patvirtinimą, kad užsakymas gautas ir priimtas. Pirkimo sutartis įsigalioja, kai Jūs gaunate patvirtinimą apie prekių išsiuntimą arba gaunate prekes.
 
Priėjimas prie sutarties teksto:
Sutarties tekstas yra išsaugomas. Jūs bet kuriuo metu šiame puslapyje galite pasitikslinti sutarties sąlygas. Konkrečius Jūsų užsakymo duomenis galite rasti paspaudę nuorodą Krepšelis
 
Kainos
Čia nurodytos kainos yra jau galutinės kainos, t.y. jose jau įskaičiuotas įstatymu numatytas 21% dydžio pridėtinės vertės mokestis. Smulkesnę informaciją apie kainas rasite atitinkamuose puslapiuose prie prekių aprašymo. 
 
Pristatymo išlaidos
Pristatymo išlaidos Lietuvoje yra apskaičiuojamos priklausomai nuo užsakytų prekių kiekio ir siuntimo vietos. Prekių siuntimui į Neringą papildomai taikomas 12 EUR mokestis.
 
Atsiskaitymo būdai
Galite pasirinkti šiuos mokėjimo būdus: išankstinis apmokėjimas į mūsų banko sąskaitą, apmokėjimas grynais kurjeriui (taikomas papildomas 1,5 eur mokestis), greitu metu bus pasiūlytas apmokėjimas per PAYPAL sistemą. Smulkesnę informaciją (pvz. apie mokėjimo terminus) gausite rinkdamiesi pageidaujamą atsiskaitymo būdą.
   
Pristatymo terminai
Numatomas pristatymo terminas yra sekanti darbo diena, jeigu užsakymas buvo pateiktas iki 14val. Vėlesni užsakymai pristatomi ne vėliau kaip per dvi darbo dienas. Kliento pageidavimu, žinoma, galima susitarti ir dėl vėlesnio tiekimo laiko.

Dalinės siuntos
Klientui pageidaujant, mes galime vienu metu patiekti tik dalį užsakytų prekių. Papildomos pristatymo išlaidos priskaičiuojamos tik tada, jei būtent taip buvo susitarta iš anksto.

Atšaukimo teisė 
Jūs, nenurodydami priežasčių, galite atšaukti savo užsakymą rašytine forma (pvz., laišku, faksu, elektroniniu paštu nurodytu kontaktiniu el. pašto adresu) per vieną valandą nuo užsakymo patvirtinimo laiko. Kad šis atsisakymas teisiškai galiotų, užtenka tik laiku išsiųsti atsisakymą . Užsakymo atšaukimą adresuokite: 4RATIS E-xite .

Atšaukimo pasekmės
Jūs privalote apmokėti grąžinimo išlaidas, jei prekė jau buvo išsiųsta Jums iš sandėlio. Atšaukus užsakymą vėliau nei viena valanda po užsakymo, turėsime nuskaičiuoti iš jūsų mokėjimo pristatymo išlaidas.
Atšaukimo teisė negalioja
  • prekėms, kurios buvo paruoštos pagal kliento pateiktas specifikacijas arba vienareikšmiškai buvo ruošiamos pritaikant jas individualiems poreikiams.
Garantijos
Garantijos taikomos įstatymo numatyta tvarka, t.y. jei pastebimas prekės defektas ar trūkumas, pasirinktinai kliento pageidavimu šis trūkumas arba pašalinamas, arba perkama prekė pakeičiama. Jei prekės atitaisyti nepavyksta arba, jei ir pakaitinė prekė vėl yra su defektais, Jūs galite prekę grąžinti ir atgauti visą jos pirkimo kainą arba pasilikti prekę, tačiau gauti kainos nuolaidą.
Garantinis prekės laikotarpis yra 1 metai.
Jūs galite grąžinti prekes, pirktas internetu, pranešdami apie tai raštu per 7 kalendorines dienas nuo jų gavimo datos, jei netiko dydis, ar nepatiko modelis, spalva. Prekės neturi būti naudotos, montuotos ar kitaip pažeistos, turi būti originali tvarkinga pakuotė ir komplektacija. Grąžinimo išlaidos nuskaičiuojamos iš jūsų sumokėtos sumos, arba galite pristatyti prekes patys. 
Daugiau informacijos apie teikiamas garantijas gausite paskambinę telefonu +370-37-461620.

Klientų aptarnavimo centras

        Darbo laikas:    I - V 
                                  8.30 - 17 val. 
  
Dienos prekė
Speciali kaina
Ratlankis
Forzza Spike...

Prekės Nr.: 9924
 plačiau
118,00 €*