Paieška
Pasirinkite:


Greita paieška
Gamintojai
Meniu
Reklama
Forzza naujas

Informacija

Svarbi informacija klientams

Darbo laikas

Darbo dienomis (I – V)  8:30-17 val.
 
Rekvizitai
 
UAB "AUTOPADANGA"
Adresas: Taikos pr. 94-317, 51179 Kaunas
PVM kodas: LT358870610
Įmonės kodas: 135887068
Telefonas: +370 374 61620; +370 616 00626
El. paštas info@autopadanga.lt; sales@4ratis.lt
 
 
 
Jūs sudarote pirkimo-pardavimo sutartį su UAB Autopadanga, atstovaujančia prekybos tinkle 4ratis. Daugiau informacijos apie pardavėja rasite skyrelyje Apie mus.

Sutarties sudarymas:

Paspaudę mygtuką “Patvirtinti užsakymą”, Jūs patvirtinate prekių krepšelyje esančių prekių užsakymą. Iškart po užsakymo išsiuntimo Jūs gausite patvirtinimą, kad užsakymas gautas ir priimtas. Pirkimo sutartis įsigalioja, kai Jūs gaunate patvirtinimą apie prekių išsiuntimą arba gaunate prekes.

Pirkimo iš internetinės parduotuvės 4ratis.lt sutarties sąlygos 

1. Prekių pirkimo sutartis sudaroma tiesiogiai tarp UAB Autopadanga, toliau vadinamos Pardavėju ir prekes užsakiusio kliento, toliau vadinamo Klientu.

2. Klientas, patvirtinęs prekių pirkimą internetinėje parduotuvėję mygtuku " Patvirtinti užsakymą", supranta teisingai savo veiksmus, įsipareigoja priimti siunčiamas prekes, apmokėti už užsakytas prekes per 2 darbo dienas pagal nurodytus rekvizitus arba grynais atsiimdamas prekes iš kurjerio, prekių pristatymo metu.

3. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti tiksliai tokias prekes, kurios buvo užsakytos kliento. Dėl kokių nors priežasčių negalint pristatyti šių prekių, Klientas informuojamas apie tai, pasiūlant alternatyvas, o Klientui atsisakius, pinigai yra grąžinami į kliento sąskaitą per 2 darbo dienas, jeigu jie buvo sumokėti Pardavėjui. Pastaba! Padangos parduodamos tik poromis po 2vnt, ratlankiai tik po 4vnt.

4. Prekės išlieka Pardavėjo nuosavybėje iki to momento, kai yra už jas apmokama.

5. Prekės pagal Kliento užsakymą rezervuojamos 3 darbo dienas, laukiant Kliento apmokėjimo, jei pasirinktas mokėjimas bankiniu pervedimu į Pardavėjo sąskaitą. Vėliau rezervas panaikinamas ir užsakymas anuliuojamas.

6. Pardavėjas naudoja Kliento duomenis tik užsakymo apdorojimo ir įvykdymo tikslais, remdamasis LR duomenų apsaugos įstatymais. Daugiau apie įmonės Privatumo ir Slapukų Politiką skaitykite žemiau.

7. Klientas, paspaudęs užsakymo metu nuorodą "Aš sutinku su taisyklėmis", patvirtina šią sutartį.

8. Sutartis galioja iki visiško užsakymo įvykdymo. Pirkėjas turi teisę įstatymų nustatyta tvarka atsisakyti prekių, jei apie tai informuoja raštu Pardavėją per 7 kalendorines dienas nuo prekių gavimo momento. Pardavėjas įsipareigoja susigrąžinti prekes per 14 kalendorinių dienų. Prekių grąžinimo mokestis išskaičiuojamas iš Kliento sumokėtų pinigų.

9. Kilus ginčams dėl sutarties vykdymo, ginčas sprendžiamas geranoriškai derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčas sprendžiamas teismo pagalba. Teismo vieta - Kauno miestas 

Kainos

Čia nurodytos kainos yra jau galutinės kainos t.y. jose jau įskaičiuotas įstatymu numatytas 21% dydžio pridėtinės vertės mokestis. Smulkesnę informaciją apie kainas rasite atitinkamuose puslapiuose prie prekių aprašymo.

Pristatymo išlaidos

Pristatymo išlaidos Lietuvoje yra apskaičiuojamos priklausomai nuo užsakytų prekių kiekio ir siuntimo vietos. Prekių siuntimui į Neringą papildomai taikomas 12 Eur mokestis.

Atsiskaitymo būdai

Galite pasirinkti šiuos mokėjimo būdus: išankstinis apmokėjimas į mūsų banko sąskaitą, apmokėjimas grynais kurjeriui (taikomas papildomas 1,5 Eur mokestis). Smulkesnę informaciją (pvz.: apie mokėjimo terminus) gausite rinkdamiesi pageidaujamą atsiskaitymo būdą.

Pristatymo terminai

Numatomas pristatymo terminas yra sekanti darbo diena, jeigu užsakymas buvo pateiktas 14 val. Vėlesni užsakymai pristatomi ne vėliau kaip per dvi darbo dienas. Kliento pageidavimu, galima susitarti ir dėl vėlesnio tiekimo laiko.

Dalinės siuntos

Klientui pageidaujant, mes galime vienu metu patiekti tik dalį užsakytų prekių. Papildomos pristatymo išlaidos priskaičiuojamos tik tada, jei būtent taip buvo susitarta iš anksto.

 
Privatumo Politika
4ratis surinkti asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu, Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu ir kitais teisės aktais. Visi mūsų darbuotojai, atstovai bei atstovų darbuotojai, kurie sužino asmens duomenų paslaptį, privalo ją saugoti net ir pasibaigus darbo ar sutartiniams santykiams.

Jūs galite lankytis šiame tinklalapyje nesuteikęs apie save jokios informacijos, tačiau, jeigu norite įsigyti mūsų siūomas prekes mes prašysime Jūsų pateikti sistemoje nurodytus asmens duomenis.

Mes gauname Jūsų informaciją kai jūs:

užsiregistruojate 4ratis svetainėje;

pateikiate užsakymus;

konsultuojatės dėl mūsų siūlomų prekių (telefonu, el. paštu, socialiniuose tinkluose ir kt.);

užsiprenumeruojate mūsų naujienlaiškį;

Jūsų informacija gali būti naudojama: dirbant su Jūsų užsakymais ir kitaip Jus aptarnaujant, kuriant ir administruojant Jūsų profilį mūsų svetainėje, siunčiant Jums prekių pasiūlymus (jeigu Jūs to paprašėte), priimant Jūsų mokėjimus ir juos grąžinant.

Jūs turite teisę bet kuriuo metu: paprašyti suteikti prieigą prie visos turimos informacijos apie Jus, ją keisti, jei manote, kad ji yra neteisinga ar nepakankamai tiksli, pareikalauti ištrinti informaciją, jei manote, kad mes neturime teisės ją laikyti, atšaukti naujienlaiškių ar kitos rinkodarinės medžiagos gavimą.

Rinkodara. Naujienlaiškiai yra siunčiami tik tiems klientams, kurie juos užsiprenumeravo ar kitu būdu paprašė būti įtraukti į gavėjų sąrašą.

Jūs bet kuriuo metu galite atsisakyti naujienlaiškių prenumeratos, paspausdami naujienlaiškyje esančią nuorodą "atsisakyti prenumeratos" arba susisiekdami su mumis el. paštu marketing@4ratis.lt

Kai tik tai padarysite, mes atnaujinsime Jūsų profilį ir Jūsų duomenys bus pašalinti iš naujienlaiškių gavėjų sąrašo.

 

Mes turime teisę atskleisti Jūsų duomenis – vardą, adresą, telefoną – trečiosioms šalims tik užsakymo įvykdymo tikslu – prekių pristatymui į nurodytą užsakyme vietą, apmokėjimo priėmimui. Naudojamas tik minimalus reikalingas duomenų kiekis, kad užtikrinti užsakymo įvykdymą.

Jokiais kitais atvejais, be Jūsų raštiško sutikimo, duomenys neatskleidžiami jokiai trečiai šaliai.

Duomenų saugojimo terminas: 24 (dvidešimt keturi) mėnesiai po dalykinių santykių su klientu pabaigos arba iki kliento nesutikimo tvarkyti duomenis šiuo tikslu pareiškimo dienos.

Įmonė pasilieka teisę savo nuožiūra keisti šias Privatumo politikos nuostatas, todėl, lankydamasi šiame tinklalapyje, turite pareigą kaskart įsitikinti, jog esate susipažinęs(-usi) su naujausia Privatumo politikos versija, kuri taikoma jūsų apsilankymo šiame tinklalapyje momentu.
 

Slapukų Politika

Šiame tinklalapyje gali būti naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai yra mažos rinkmenos, siunčiamos į asmens naudojamo interneto tinklo naršyklę ir saugomos Kliento įrenginyje. Slapukai perkeliami į asmens kompiuterį pirmą kartą apsilankius šiame tinklalapyje. Vėliau slapukai naudojami asmens įrenginyje identifikavimui, jie yra skirti svetainės funkcionalumui ir naudojimui pagerinti, taip pat analizės tikslais, palengvina asmens prieigą prie šio tinklalapio ar jame esančios informacijos.

Tinklalapyje besilankantis asmuo naršydamas šioje svetainėje ir nekeisdamas esamų nustatymų sutinka, kad būtų naudojami slapukai.

Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau asmuo gali pakeisti savo naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Tačiau tokiu atveju kai kurios funkcijos gali neveikti.